.
Погода в Україні

Виховна робота

 

СТРУКТУРА ВИХОВНОЇ РОБОТИ

 

 

Головною метою школи є формування і розвиток високоінтелектуальної, свідомої особистості з громадською позицією, готовою до конкурентного вибору свого місця в житті; створення цілісної моделі виховної системи на основі національних та загальнолюдських цінностей; формування морально-духовної життєво-компетентної особистості, яка успішно самореалізується в соціумі як громадянин, сім’янин, професіонал.

Система виховної роботи в школі розроблена відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту» Конвенції ООН про права дитини, статуту навчального закладу. Основними ідеями, які лягли в основу виховної системи школи, є ідея гуманізму, педагогіки співробітництва, загального піклування, формування єдиного виховного простору. В Законі України «Про загальну середню освіту» особлива увага приділяється вихованню громадянина-патріота своєї держави, який готовий до подальшого навчання та трудової діяльності зі своїми політичними переконаннями, формуванню творчої особистості, свідомого відношення до своїх обов’язків; формуванню навичок здорового способу життя.

Завданням освітнього закладу є виховання громадянина – патріота своєї Батьківщини, готового до подальшої освіти і трудової діяльності, з вільними політичними і світоглядними переконаннями; формування творчої особистості учня, свідомого ставлення до обов’язків; виховання поваги до національних цінностей нашого народу; вироблення навичок здорового способу життя; утвердження високих моральних цінностей, збереження повноцінного фізичного розвитку дітей, попередження злочинності. Виховання гармонійно розвиненої особистості, що наділена високими духовними якостями, родинними і патріотичними почуттями, носія кращих надбань національної та світової культури.

 

НАПРЯМИ ВИХОВНОЇ РОБОТИ:

 

·           громадянське виховання;

 

·           родинно-сімейне-виховання;

 

·           військово-патріотичне виховання;

 

·           трудове виховання;

 

·           художньо-естетичне виховання;

 

·           екологічне виховання;

 

·           формування здорового способу життя;

 

·           моральне виховання;