Українська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 Селидівської міської ради Донецької області
 
.
Погода в Україні

Наші досягнення

Результативність діяльності педколектива й учнів у 2013-2014 навч.році

1)  ІІІ місце в міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції  учнівської   молоді «Моя Батьківщина-Україна» в межах обласного краєзнавчого руху «Донбас – мій рідний край»  в напрямі « З попелу забуття» - загін «Пам'ять» - Саліванова М.В.

2 )  ІІ місце Скуратовській Дарині, учениці 7 кл.(Коваленко Л.А.) в ІІ етапі IV Міжнародного  мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченко.

3) Міський етап Всеукраїнської акції  «Збережи ялинку»- у номінації  «Плакат» - Кривинець Анастасія    - 9-А клас   - ІІІ місце.

Жюрі відзначило креативний підхід до творчого завдання – Соболєвої Аліни – 8 клас.

4)   Гапоненко О.В. -  учасник міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року-2014».

5)  Переможці Міжнародного конкурсу з української  мови імені  Петра Яцика:

         -  Бикова Діана  - 3-А кл. – ІІІ місце (Коноваленко Л.І.)

         - Кобець Владислава - 4-Б кл. – ІІІ місце (Бойко Л.Ю.)

         - Затьоскін Олексій - 6-Б кл. – І місце (Алова В.П.)

        - Шаріфова Аліна - 10 кл. - ІІІ місце (Коваленко Л.А.)

6) Команда школи – ІІІ місце серез 10 шкіл області у воєнно-спортивній грі «Зарниця»  (керівник Москівець О.І.).

7)  Міський етап конкурсу учнів початкової школи «Рідний край очима дітей – номінація «Відеорепортаж» - ІІ місце Юрченко Діана (4-Б кл.) – Бойко Л.Ю.

8)  Переможці міського конкурсу методичних рекомендацій та практичних  матеріалів «Використання здоров’язбережувальних  технологій у початковій   школі»:

       - номінація «фізхвилинки»: - І місце - Переварюха   С.В.,  Голік  Т.В.

                                                     - ІІІ місце - Коноваленко Л.І.

       - номінація «Пальчикова гімнастіка»: І місце -  Логвиненко Л.К.,   Яблокова З.В.

9)  Міське  свято – зустріч  « Пам’яті і слави воїнів-інтернаціоналістів» (конкурс малюнків):

І місце  - Жук Катерина ( 9 кл.);

Кривинець Анастасія (9-А кл.) - лауреат конкурсу  віршів.

10) Збірна команда м. Українська: І місце - «Молодь обирає здоров’я».

11) Лауреат обласного конкурсу ораторської майстерності «Слово творить добро» - Яковлєва Руслана, 10 клас (Атемова Л.Г.)

12) ІІ місце в обласному конкурсі виразного читання

Євменова Аліна, Дованс Валерія (5-А) -  Артемова Л.Г.

За це Артемова Л.Г. отримала грамоту відділу освіти.

13)  І місце міського етапу - Фурсова О.І. у Всеукраїнському конкурсі на кращий урок фізичної культури з елементами футболу (4-А кл.).

 ІІ місце – Коноваленко Л.І. Всеукраїнський конкурс на кращий іноваційний урок з фізичної культури.

14) Школа зайняла І місце за підсумками  предметних олімпіад в початкових  класах за кількістю  призових місць серед 3-4 класів у міському етапі :

    І місце – Бордух Тетяна (4-А) –природознавство (Фурсова )

   ІІ місце – Кобець Владислава (4-Б) – українська мова (Бойко Л.Ю. )

   ІІ місце – Садовнікова Валерія (3-А) – математика (Коноваленко Л.І.),

   ІІ місце - Гузенко Анастасія (4-Б)  – математика (Бойко Л.Ю. )

    ІІ місце – Мехедько Анастасія (3-Б) – образотворче мистецтво (Яблокова З.В.)

   ІІІ місце – Бикова Діана (3-А) – українська мова (Коноваленко Л.І.)

   ІІІ місце – Молоторенко Анастасія (3-Б) – українська мова (Яблокова З.В.)

   ІІІ місце – Солдатенко Карина (3-А) – природознавство (Коноваленко Л.І.)

   ІІІ місце – Овчаренко Єлизавета (4-Б)  – природознавство (Бойко Л.Ю.)

   ІІІ місце – Приловська Анастасія (3-А) - образотворче мистецтво (Яблокова З.В.)

15) Збірна команда шкіл м. Украінська:

І місце міського конкурсу ДЮП;

ІІІ місце - обласного конкурсу.

16) ІІ місце в обласної олімпіаді зі світової літератури -

       Кривинець Анастасія ( 9-А кл.) - Гапоненко О.В.

17) Переможці ІІ (міського) етапу предметних олімпіад:

  І місце з технічної праці – Ібрагімов Руслан 8 кл. (Московець О.І.)

  І місце з технічної праці – Подлєсний Андрій 9-А кл. (Московець О.І.)

  І місце з техніної праці – Праваторов Микита 10 кл. (Московець О.І)

  І місце зі світової літератури – Кривинець Анастасія 9-А кл.(Гапоненко О.В.)

 ІІ місце з обслуговуючої  праці – Шмаленюк Каріна 8 кл. (Цхададзе Л.О.)

 ІІ місце з обслуговуючої праці – Шаріфова Аліна 10 кл. (Цхададзе Л.О.)

 ІІ місце з фізики – Ібрагімов Руслан 8 кл. (Мігунова Л.О.)

 ІІ місце з біології – Жук Катерина 9-А кл. (Кобець О.О.)

 ІІ місце з англ. мови – Шевченко Катерина 10 кл. (Кондакова Н.В.)

 ІІ місце з математики – Бервін Михайло 7 кл. (Молоторенко Н.Г.)

ІІІ місце з біології – Юрченко Інна 9-Б кл. (Кобець О.О.)

ІІІ місце з біології – Шукайлов Сергій 10 кл. (Кобець О.О.)

ІІІ місце з рос. мови – Жук Катерина 9-А кл. (Артемова Л.Г.)

ІІІ місце з рос. мови – Шевченко Катерина 10 кл. (Артемова Л.Г.)

ІІІ місце зі світової літер.– Шевченко Катерина 10 кл. (Гапоненко О.В.)

18) Дистанційні конкурси:

- «Кенгуру»-2014 - 10-відмінно, 15-добре, 13-учасників;

- «Левеня»-2014 - 3-добре, 16 учасників;

- «Колосок»-2014 - 19-золотий, 51- срібний, 31-колосок;

- «Соняшник» - 3- І ст. - регіональний рівень,

                           2 -   ІІ ст. - регіональний рівень,

                          12 -  ІІІ ст. - регіональний рівень,

                          36 – учасників.

- «Геліантус» - 2 грамоти з біології, 1 - диплом ІІ ступеня,

                         2 - диплома ІІІ ступеня, 8 - сертифікатів учасників.

- «Альбус» - англійська мова – 10 учасників

- «Олімпус» - математика - 6 лауреатів, 26 учасників,

                         фізика - 5 лауреатів,

                         хімія - 7 лауреатів.

19) ІІІ місце в обласному Всеукраїнському природоохоронному конкурсі "Збережемо первоцвіт" - Кривинець А., Жук К., Подлєсний А., Бережний М., Шевелєва М., Жучко М. (керівник Кобець О.О.)

ІІІ місце в обласному Всеукраїнському природоохоронному конкурсі "Замість ялинки - зимовий букет" -  Кривинець А., Жук К., Подлєсний А., Бережний М, Шевелєва М., Ніколаєнко О. (Керівник О.О.)

20) За успіхи у вихованні підростаючого покоління, активну життєву позицію, нагороджені:

- Артемова Л.Г. – почесною грамотою Селидівської міської ради;

- Логвиненко Л.К.- грамотою відділу освіти.

21) З відзнакою отримали свідоцтва про загальну середню освіту випускниці 9-А класу:

                      Жук КатеринаКривинець Анастасія

Результативність діяльності педколектива й учнів у 2012-2013 навч.році

1.     Участь в конкурсі «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»:

-         Чаленко Анастасія – 4-Б кл. – ІІІ місце;

-         Андреєва Катерина – 11 кл. – ІІІ місце.

2.     Результати предметних олімпіад в 5-11 класах:

-         Ольхомяк Дмитро – І місце з трудового навчання;

-         Кривинець Анастасія – І місце з російської мови, світової літератури;

-         Юрченко Інна – ІІІ місце з трудового навчання;

-         Подлєсний Андрій – ІІ місце з трудового навчання;

-         Андреєва Катерина – ІІ місце з української мови, літератури;

-         Шевченко Катерина – ІІ місце з російської мови;

-         Жук Катерина – ІІ місце з географії;

-         Кривинець Анастасія – ІІ місце з англійської мови;

-         Андреєва Катерина – ІІ місце зі світової літератури;

-         Шаріфова Аліна – ІІ місце зі світової літератури;

-         Шаріфова Аліна – ІІІ місце з трудового навчання;

-         Швайко Анна – ІІІ місце з української мови, літератури;

-         Бережний Едуард – ІІІ місце з фізкультури;

-         Яковлєва Руслана – ІІІ місце з фізкультури.

3.     В конкурсі знавців української мови ім. Петра Яцика:

-         Кобець Владислава – 3-Б кл. – ІІ місце;

-         Андреєва Катерина – 11 кл. – ІІ місце.

4.     Конкурс «Ура, урок!» - Бойко Л.Ю. – І місце.

5.     Всеукраїнська акція «Замість ялинки – зимовий букет»:

-         Шмаленюк Карина – 7-Б кл. – ІІ місце (номінація «Настінна композиція»);

-         Фочук Анна – 11 кл. – ІІ місце (номінація «Настінна композиція»).

6.     Кокурс «Кенгуру» - 16 учасників, добрі результати:

-         Бервін М., Овчарова Д., Скуратовська Д., Васильєва М., Фурсов Д., Герасимо-ва Ю., Кобець В., Бакеєва А.

7.     Конкурс «Русский медвежонок», всего 31 сертифікат. Кращі результати:

-         Кобец Владислава – 92 б.

-         Герасимова Юлия – 70 б.

-         Олейник Варвара – 70 б.

-         Оверченко Карина – 62 б.

8.     Всеукраїнська олімпіада «Олімпус» - осіння сесія:

-         з англійської мови – 16 дипломів;

-         з математики – 12 дипломів.

Кращі результати з математики – 7 місце Олєйник Софія, 10 місце Скляр Микола.

9.     Команда школи зайняла І місце в міському конкурсі ЮІР, приймала участь в обласному турнірі в м. Святогорськ.

10.  Конкурс «Осінній колосок» - 69 учасників. Отримали сертифікати учасника 29 дітей; срібний колосок в номінації «Чудеса техніки» - 16 учнів; срібний колосок в номінації «Чудеса природи» - 9 учнів; срібний колосок в номінації «Чудесні речовини»  - 9 учнів. Золотий колосок – 6 учнів (Жук К., Гузенко А., Кобець В., Красов М., Хаак У., Картамишев Д).

11.  Всеукраїнський конкурс англійської мови «Альбус-2013» - 10 учнів отримали дипломи учасників.

12.  Міський етап обласного природоохоронного конкурсу «Збережемо первоцвіти-2013» в номінації «Плакат»:

-         Кобець Владислава – ІІ місце;

в номінації «Первоцвіт своїми руками»:

-         Пошелюга Яна – ІІ місце;

в номінації «Кращий вчитель-керівник акції»:

-         Кобець Олена Олександрівна - І місце.

13.  Міський конкурс художньої самодіяльності «Звичайне диво. Країна Мультляндія»:

-         Бакеєва Аліна – ІІІ місце.

14.  Учнівські предметні олімпіади з базових дисциплін серед учнів 3-4 класів – всього 11 призових місць – І місце серед всіх шкіл. Переможці:

-         Бойко Л.Ю. – 4 учня (Кобець Владислава – І місце з української мови; Нагорна Тетяна – І місце з образотворчого мистецтва; Герасимова Юлія – ІІІ місце з української мови; Гузенко Анна – ІІІ місце з математики).

-         Логвиненко Л.К. – 3 учня (Федосов Микита – ІІ місце з природознавства; Котков Олексій – ІІІ місце з української мови, Шевелєва Ілона – ІІІ місце з образотворчого мистецтва).

-         Переварюха С.Ю. – 2 учня (Бакеєва Аліна – І місце з природознавства; Колесник Марія – ІІІ місце з математики).

-         Фурсова О.І. – 2 учня (Жабський Владислав – ІІ місце з математики; Бордук Тетяна – ІІ місце з природознавства).

15.  Всеукраїнська акція «Первоцвіт ХІІ обласного конкурса «Збережемо первоцвіт»», номінація «Листівка»:

-         Мандрікова Анастасія – ІІ місце;

грамоти за участь у збереженні біологічного різноманіття України:

-         Кривинець Анастасія, Жук Катерина, Пугач Анастасія, Якубенко Еліна, Пошелюга Яна, Андреєва Катерина;

ІІ місце в номінації «Кращий керівник учасників акції «Первоцвіт» в обласному турі»:

-         Кобець Олена Олександрівна.

16.  Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня» - 16 учасників:

-         відмінний результат – 2 учня (Шмаленюк Карина, Фочук Тетяна);

-         добрий результат – 5 учнів (Желонкін Микола, Ібрагімов Руслан, Оніщенко Юлія, Юрченко Інна, Швайко Анна).

17.  Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник-2013» - 55 учасників. Переможці: диплом І ступеня регіонального рівня Дріма Лаура, Іванова Валерія; ІІ ступеня – Юрченко Діана, Подтьосова Ксенія, Кобець Владислава; ІІІ ступеня – Предкеліс Анастасія , Фочук Тетяна, Юрченко Інна, Швайко Анна, Стрічко Марина, Сінчукова Ірина, Герасименко Анна, Чаленко Анастасія.

18.  Конкурс «Творча юнь Донбасу» в номінації «Лоція юного філолога»:

-         Пантєлєєв Вадим – ІІІ місце у міському етапі електронних учнівських проектів з російської мови, літератури, світової літератури.

19.  Команда школи зайняла ІІІ місце в міському конкурсі «Молодь обирає здоров’я».

20.  Шкільна команда зайняла ІІІ місце в грі «Джура» в міському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької патріотичної гри «Сокол».

21.  Подяка Ковтун Тетяні Володимирівні за внесок в патріотичне виховання молодого покоління.

22.  Дві випускниці мають золоті медалі:

-         Андреєва Катерина;

-         Ткаченко Рина.